İşyerinde İlişki Farkındalığı

iliski-farkindaligi-erkan-kasim-1-1

“İşyerinde hayat giderek sıkıcılasmaya başladı. ”

“Her şeyi yapıyorum ama yöneticime yaranamıyorum.”

“İşimde  en iyisi benim ama işten anlamayan arkadaşım terfi etti”

“Bir gün işsiz kalırsam kariyerim ne olacak?”

“İşime nasıl anlam yüklerim?”

“İşyerinde neden herkesle gerginlik yaşıyorum?”

“Özel yaşantımda iletişim kurmayacağım bu insanları neden her gün görmek zorundayım?”

İç sesimiz bu tür cümleleri sarfediyorsa, bu konuyla yüzleşmenin zamanımız  gelmiş demektir.

İş hayatınızda içiniz içinizi sürekli kemiriyorsa bunun üstesinden gelebilmek ve kendinize özel yanıtları bulabilmek gerekiyor. Yılların eğitim ve gelişim profesyoneli Erkan Dündar’ın 3 Kasım 2016 Perşembe günü vereceği bu seminerde  farklı kariyer öykülerini dinleme ve yeni bakış açıları kazanma şansı bulacaksınız. Ayrıca hemen ertesi gün iş yerinizde  sergileyebileceğiniz yeni tutumlar, işe ve kariyere bakışınızı değiştirecek.

Kapasite : 16 Kişi

Atölye Bedeli : 200 TL +KDV ( Kişi başı ) (=236 TL)

Bilet almak veya sorularınız için : info@mutlufikirleratolyesi.com veya 05056877184

Online Bilet için tıklayınız.iliski-farkindaligi-3

Atölyenin yapılacağı adres : Nef Office, Sultan selim mahallesi humeyra sokak no.7 dörtlevent nef 09 plaza b blok 4.Levent Kağıthane/İstanbul (Hacıosman metrosunda Sanayi Mahallesi durağından inilip güney yönünden çıkılır. Vakıfbank binasının yanındaki sokaktan içeri girilir. Yürünülecek mesafe max 100 mt’dir.)

Erkan Dündar kimdir?

1996 yılında Ortadoğu Teknik Üniversitesi,  Psikolojik Danışmanlık bölümünden mezun olmuştur.Sırasıyla Yapı ve Kredi Bankası eğitim departmanı, Humanitas Doğuş İnsan Gücü Yönetimi AŞ Eğitim merkezi, Garanti Bankası Eğitim Merkezi’nde çalıştıktan sonra 2007 yılında Yıldız Holding İK Genel Müdürlüğü kapsamındaki holding eğitim departmanını kurmuştur. 2012-2016 yılları arasında Yıldız Holding satış ve perakende şirketlerinin eğitim, gelişim, organizasyonel gelişim ve satış kabiliyetleri gelişiminden sorumlu olmuştur. Uzmanlıkları arasında E-Öğrenme, liderlik gelişimi, yetenek gelişimi, koçluk ve mentorluk, İK ve öğrenme stratejileri, kariyer gelişimi, organizasyonel gelişim gibi alanlar sayılabilir.Co-Active coaching eğitimlerini tamamladıktan sonra  koçluk yaklaşımını verdiği çeşitli eğitimlerde kullanmakta ve insanlara yeni perspektifler sunmaktan mutluluk duymaktadır.