Kariyer Karesi 4.Modül

“Kariyer Karesi” eğitim programının 4.modülüdür. Dört modül olan bu eğitim, kariyerimize farklı açılardan bakacağımız ve sonrasında mentörlüklerle destekleneceğimiz bir programdır.

Program ücretli (modül başı 300TL+KDV)  olup 15 Ekim 2016 Cumartesi günü başlayıp 4 hafta boyunca ardarda Cumartesi günleri olmak üzere 4 haftada tamamlanacaktır.

Tanıtım toplantısı için kapasitemiz sınırlı olduğundan info@mutlufikirleratolyesi.com adresine mail atarak veya 05056877184 nolu telefonu arayarak mutlaka rezervasyon yaptırınız.

Özlem Balkan Kimdir?

Kariyerinin ilk 7 yılında bankacılık alanında denetim, kurumsal, bireysel pazarlama yöneticiliği sonrası, kurumun insan yüzüne odaklanmayı hedefledi. 11 yıl eğitim ve insan kaynakları yöneticiliği yaparak kurumların işine, binlerce kişinin kariyerine dokundu. 18 yıllık kurumsal çalışmadan sonra 2009’da BKare Danışmanlık şirketini kurdu. Danışmanlık, program ve iş geliştirme sorumluluklarının yanısıra eğitim vermekte, mentorluk yapmaktadır. Kariyer Karesi programını oluşturma motivasyonu da buradan çıkmıştır.
İstanbul (Erkek) Lisesinin ardından Boğaziçi Üniversitesi – Uluslararası İlişkiler Bölümünü bitirdikten sonra profesyonel iş yaşamına 1990’da başlamıştı. Banka teftiş kurulu ile başladığı kariyer yolculuğunda kurumsal pazarlama alanında portföy geliştirme, planlama, satış ekibi koçluğu sorumluklarını yerine getirdi. 1993’te evlendi. İnsan Kaynakları ve Eğitim Yöneticisi olarak kurduğu ekiplerle işe alım süreçlerini tasarlama, yürütme, yetenek yönetimini dizayn etme, derecelendirme ve ücret yönetimi, performans yönetimi ve eğitim sistemini yapılandırma alanlarını yönetti. 1997de birinci oğlunu, 2007’de ikinci oğlunu dünyaya getirdi.
Ethics Resource Center-ABD’den ‘Ethics Officer’ sertifikası da bulunan Balkan, 2004-2006 yılları arasında Yaşam Koçluğu Sertifikasyonunu, Yönetici koçluğu tezi ile üstün başarı derecesi ile tamamladı (Foundation-Güney Afrika). 2008’de Gestalt Institute- Cleveland-ABD grup koçluğu programına katıldı. EMCC Avrupa Koçluk ve Mentorluk Derneği üyesidir.