Masters Talk’16 : Güzide Balcı, “Bir Düş Hikayesi”

guzide-balci-15-aralikAralık Ayı, Masters Talk’16 serisinde konuğumuz reyting rekorları kıran Aramızda Kalsın, Canım Ailem, Kapalıçarşı,Beyaz Gelincik, Beni Unutma, Bir İstanbul Masalı dizilerinde yönetmenlik ve yardımcı yönetmenlik yapan şimdi de Familya dizisinin proje süpervisor’lığını yapan dizi film yönetmeni Güzide Balcı!

Güzide Balcı, “Bir Düş Hikayesi” başlıklı konuşmasında kendi hayatından kesitler sunarken kamera arkasında düşleri nasıl gerçeğe dönüştürdüklerin anlatacak.

Program şu şekilde olacaktır :

19:30-19:45 “Dansın Konuşsun” – Amatör Dans Grupları

20:00-21:00 Güzide Balcı konuşması

21:00-21:15 “Dansın Konuşsun”- Amatör Dans Grupları

21:15-21:30 Networking

Fiyat : 56TL (KDV Dahil) – %30 indirim yaptık ve 80TL’den düştük!

Kapasite : 65 kişi ile sınırlı olduğundan mutlaka önceden biletinizi alınız.

Bilet için info@mutlufikirleratolyesi.com veya 05056877184

Online Bilet için tıklayınız.

Yol Tarifi : Hacıoaman metrosuna binilip “Sanayii Mah” durağında inilir.Güney çıkışından çıkılır. Vakıfbank binasının yanındaki sokaktan girilir. Devam edilir ve soldaki Nef B Blok kapısından giriş yapılır. Resepsiyon sizi yönlendirecektir.

Güzide Balcı Kimdir?
28.07.1966 yılında Almanya’da doğdu, Büyükada’da büyüdü, İstanbul sokaklarında olgunluğa erişti.. Şu anda Familya dizisinin proje süpervizörlüğünü yapıyor.. Daha önce Aramızda Kalsın, Canım Ailem, Kapalıçarşı,Beyaz Gelincik, Beni Unutma, Bir İstanbul Masalı dizilerinde yönetmenlik ve yardımcı yönetmenlik yaptı.. İstanbul Üniversitesi Devlet konservatuarı tiyatro oyunculuk bölümünde okudu ve bitirmedi:)) 90’lı ve 2000’li yıllarda yurtiçi ve yurtdışında tiyatro turnesi yaparak Türkiye’yi ve Avrupa’yı gezdi… İyi yemekten, güzel gezmekten zevk alır.. Kendisini geliştirmek için kişisel gelişim seminerlerine hem katılır, hem de asistanlık yapar.. Dünyayı, insanları, hayvanları ve hayatı çok sever.. 2 kedi sahibi neşeli bir insandır.. Şimdi zen enerji üzerine çalışıyor…

Görev Aldığı Sinema Filmleri şunlardır :

“Çoğunluk”, Yönetmen : Seren Yüce, Görevi : Oyuncu

“Ejder Kapanı, Yönetmen : Uğur Yücel, Görevi : Genel Koordinatör

“Anlat İstabul”, Yönetmenler : Ümit Ünal, Ömür Atay, Selim Demirdelen, Kudret Sabancı, Yücel Yolcu , Görevi : Yardımcı Yönetmen

“Dar Alanda Kısa Paslaşmalar”, Yönetmen : Serdar Akar, Görev : Reji Asistanı